Hela Sverige Oskarshamns styrelse enligt årsmöte 2018:

Annicka Gunnarsson, ordförande (2018-2020), Kristdala
annicka@hssloskarshamn.se
, 070-839 49 21

Anette Rogö, vice ordförande (2018-2020), Bockara
anette@hssloskarshamn.se, 070-570 88 48

Bertil Svanström, kassör (2017-2019, nyval 2018), Påskallavik
bertil@hssloskarshamn.se, 070-558 24 46

Ingrid Thornberg, sekreterare (2017-2019), Ishult
ingrid@hssloskarshamn.se, 073-835 33 02, 0491-44 01 00

Claes Zachrisson, ledamot (2018-2020), Figeholm
claes@hssloskarshamn.se, 072-587 34 58

Suppleanter

Mark Geuze, suppleant (2018-2020), Kristdala
mark@hssloskarshamn.se, 070-251 03 21

Eva Holm, suppleant (2017-2019), Misterhult
eva@hssloskarshamn.se, 070-630 56 05

Annsofie Carlson, suppleant (2018-2020), Kristdala
annsofie@hssloskarshamn.se, 070-554 74 02

Thomas Oscarsson, suppleant (2018-2020), Misterhult
thomas@hssloskarshamn.se,  070-591 40 47

Niclas Börjesson, suppleant (2018-2019 fyllnadsval), Bockara
niclas@hssloskarshamn.se, 070-635 71 86

Valberedning

Runa Lidén-Karlsson, sammankallande (2018), Bockara

Mats Ström (2018), Kristdala

Vakant plats